Könyvesbolt Aktualitásai

Ludovika Könyvesbolt
Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Oktatási Központ
1083 Budapest, Üllői út 82.
☎ +36 30 420 1159; + 36 1 432 9000 / 20 444-es mellék
✉ vasarlas@ludovika.hu
Nyitvatartás: hétfőtől csütörtökig: 7.30 – 16.00-ig, pénteken: 7.30 – 13.30-ig

A Ludovika Könyvesboltban az egyetemi kötelező és ajánlott szakirodalom mellett a profilunkba illeszkedő további szakkönyvek és az egyetemi ajándéktárgyak is megvásárolhatók: az egyetem karaihoz igazodva az államtudomány, közigazgatás-tudomány, nemzetközi és európai tanulmányok, nemzetbiztonság, hadtudomány és rendészettudomány területén megjelent egyetemi szakkönyvek, tankönyvek. A választékot a hallgatói igények döntően meghatározzák, ezért nem csak azok a tankönyvek és jegyzetek vásárolhatók meg az üzletben, melyek elengedhetetlenek a hallgatók vizsgáinak teljesítéséhez, hanem a tananyaghoz kötődő, de bővebb, vagy átfogóbb ismereteket biztosító szakkönyvek, tanulmány kötetek, jogszabályok is egyaránt megtalálhatóak a kínálatban, kiadónk saját kiadású kötetei mellett más könyvkiadók tematikailag illeszkedő könyveit is szerepeltetve a kínálatban.

Webáruházunkban a nyomtatott kiadványok megrendelési lehetősége mellett számos e-book is letölthető vagy megvásárolható a Kiadó és a Nemzeti Közszolgálati Egyetem kiadványai közül.

Válogasson kínálatunkból!